Надежный сервис для поиска мастеров
Поможем найти надежного исполнителя для ремонта техники и строительных работ
Разместить заказ
Показать заказы
Показать последние заказы размещенные на нашем сайте
Список мастеров
Перейти до анкет мастеров размещенных на нашем сайте
1
Создайте заказ
Опишите своими словами задачу, которую требуется выполнить и укажите желаемые сроки и цену
2
Получите предложения
Уже через пару минут вы получите предложения от исполнителей, готовых выполнить ваше задание
3
Выберите лучшее предложение
Вы сможете выбрать подходящего исполнителя, по разным критериям: цене, рейтингу, отзывам, опыту
Почему стоит выбрать jamaster.com.ua
Выгодные цены
Из-за конкуренции мастера будут предлагать максимально выгодные для заказчика цены, ведь заказчик сам выбирает исполнителя.
Проверенные исполнители
Все исполнители Freelance проходят процедуру верификации, мы проверяем отзывы, разбираемся с жалобами и контролируем качество их работы.
Экономия времени
На Freelance вы можете найти подходящего исполнителя за несколько минут. Многие из них готовы приступить к работе в тот же день, а иногда в тот же час.
Станьте исполнителем Freelance
Наша биржа поможет найти новых клиентов и зарабатывать на выполнении любых услуг.
Стать исполнителем

JAMASTER - СЕРВІС ПЕРЕВІРЕНИХ МАЙСТРІВ!                                               

Придбання техніки дуже важливе питання, будь то покупка телефону або пральної машини, фотоапарата або комп'ютера. І до цього процесу потрібно підійти особливо уважно, обрати товар дійсно високої якості.

Проте, яким би не був якісним товар, рано чи пізно виникне питання його ремонту. Будь то дрібна технічна неполадка або велика поломка, в першу чергу Вам потрібно буде знайти хорошого майстра з ремонту тієї чи іншої техніки.

Саме для цього ми і створили наш сервіс. Це своєрідний freelance портал, де кожна людина, що зіткнулася з проблемою ремонту побутової дрібної і великої техніки, без проблем зможе знайти майстра-виконавця. У Вас буде можливість звернутися, як до freelance ремонтника, так і в авторизовані сервісні центри, які зареєстровані на нашому сайті.

Знайти відповіді на деякі питання, пов’язані з ремонтом та профілактикою техніки, Ви зможете в  Блогах нашого сайту, де ми намагаємося висвітлювати теми, як частих видів поломок, так і специфічних несправностей того чи іншого товару.

Наш сайт розділений на категорії, завдяки яким Ви без зусиль зможете знайти виконавця, що спеціалізується саме у Вашому питанні. Ви без проблем, знайдете майстра-ремонтника, який знаходиться у Вашому місті.

Спростіть собі завдання при пошуку майстрів. Всього через декілька годин, після подачі Вашого замовлення на ремонт, Ви зможете вибрати вподобаного Вам майстра, зв'язатися з ним і домовитися про процес здійснення операції!

Удачі Вам! І менше поломок!

0676309912 Зарегистрироваться

Наверх