Як зареєструватися майстром і почати отримувати замовлення в інтернеті?

Виконавці здійснюють цікаві завдання у вільний для себе час і отримують за свою роботу гроші. Якщо Ви відповідальна і активна людина, яка готова допомагати Замовникам, Ви звернулися за адресою. На нашому ресурсі будь-який виконавець зможе знайти собі роботу до душі, адже тут щодня публікуються різні завдання.

1. Підписка на завдання
Після реєстрації на сайті пройдіть на свою поштову скриньку і перейдіть за посиланням для авторизації на сайті. У Вас з'явиться можливість завантажити фотографії в галерею Ваших робіт у Вашому профілі. Виберіть цікаве завдання для Вас і ознайомтеся з його деталями. Якщо Вас влаштовують всі умови завдання і зазначений гонорар, натисніть на кнопку "Опублікувати свою пропозицію".

2. Виконання завдання
Якщо Замовник вибрав Вас Виконавцем у Вашому особистому кабінеті з'явиться повідомлення «Вас обрали Виконавцем», а на Вашу поштову скриньку прийде лист, про статус Вашої заявки в замовленні. Система рейтингів, відгуки інших Замовників і фото Ваших робіт допоможуть Замовнику зорієнтуватися у Вашій кваліфікації фахівця. Після того, як Замовник вибрав Вас Виконавцем, Ви можете приступати до виконання завдання. Найголовніше пам'ятайте, що від якості та оперативності виконання цього завдання залежить ваша подальша репутація на сайті. Якщо в завданні був вказаний готівковий метод оплати - заздалегідь домовтесь із замовником про отримання гонорару до або після виконання завдання.

Угору